Translate

pondělí 28. listopadu 2016

En Provence Mystery, part 1 (Pochlubte se v pondělí)


Dneska (a ještě několikrát až do Nového roku) se vám budu chlubit hlavně postupem v nejnovějším Mystery od Bonnie K. Hunter nazvané En Provence - dnešní link-up najdete zde:
http://quiltville.blogspot.cz/2016/11/en-provence-mystery-monday-link-up-part.html


A tady je můj hotový úkol č. 1 (221 kusů fourpatchů v neutrálních barvách), kterému jsem věnovala celou sobotu. Part 1 is done!


Zde je můj výběr barev pro tento projekt. My colour choice.
 Přidejte, je to první úkol, takže ještě není pozdě, Bonnie má skvělé nápady, prvotřídní návody (s angličtinou klidně vypomůžu, pokud ani s tlačítkem "přeložit" na jejím blogu nepochopíte, jak na to) a výsledek je bomba! Můžete šít jen třeba třetinový quilt.

Co je link-up "Pochlubte se v pondělí"

Při pročítání blogů patchworkářek z celého světa jsem několikrát narazila na různé komunitní projekty, které mezi sebou ženy sdílejí napříč spolky i státy. Jedním z nich jsou tzv. link-upy. Princip je jednoduchý – blogerka vyhlásí téma, start a konec akce a nechá účastníky, aby se sami přihlásili k účasti. Jednou z oblíbených je např. "monday design wall" nebo "feline friday". Hojně je využívá Bonnie K. Hunter při každoročním Mystery Quilt, nebo při soutěžích o dárky.
   Smyslem akce  Pochlubte se v pondělí  je nasdílet fotky aktuální pracovní situace na vašem patchworkovém projektu (či projektech) po víkendu, pochlubit se postupem, třeba i nezdarem, plány a inspirací – a hlavně propojit ženy z různých koutů a spolků, které se jinak třeba ani neznají, nebo se setkávají velmi zřídka.
   Do link-upu se dávají odkazy na váš blog, webovky, galerii či jednotlivý obrázek na Pinterestu či Instagramu – zkrátka kamkoliv na síti, kde máte umístěný obrázek.

 Toto je zatím zkouška, doufám, že se mi to postupně podaří vychytat. Zkuste sdílet svůj blog, příspěvek na Pinterestu, Instagramu, Twisteru a podobně. Facebookový příspěvek sdílet nelze.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...