Translate

pondělí 19. února 2018

Projekt SVATEBNÍ QUILT 2019 – blok 2

Tento týden máte opět na výběr ze dvou bloků, které můžete podle původního svatebního quiltu ušít (nebo samozřejmě ušít oba). Návody najdete zde: http://dobrykousky.blogspot.cz/2017/08/projekt-svatebni-quilt-2019-5.html
Mám zatím ušitý podklad bloku - zvolila jsem druhou hvězdu a zbývají ještě přidat aplikace. Oproti původnímu návodu jsem vyměnila střední díl za tmavě hnědou.

Ohio star připravená pro aplikace


Zároveň jsem zapracovala na prošívání prvního bloku – a také jsem usoudila, že rohové a krajové trojúhelníky si pouze připravím a prošívat je budu až po sešití ostatních bloků. Vzhledem k tomu, že budou všechny na kraji, to nebude zas až tak těžké.

Připraveno k prošívání

ProšitoBohužel mě tlačí čas s výstavou, jak jsem psala minule, vypukla u mě předvýstavní panika. O víkendu jsem ale poslala přihlášku do soutěže "Bouře na moři", tak teď už to opravdu musím došít. Kdo ještě neposlal a chtěl by vystavovat na letošní PPM, tak uzávěrka přihlášek je zítra.

Kousek mého quiltu "bouře na moři"V pátek jsem se zašla podívat do pražské nákupní galerie Harfa, kde je jeden z obchodů Látky Mráz a kde byl od středy výprodej. Bylo mi jasné, že tam toho od středy už moc nezůstalo, ani davy už tam žádné nebyly, ale dvě látky na záda jsem tam našla. Pak jsem samozřejmě nutně musela jít i do stálého obchodu – a něco jsem do tašky ještě přidala.

Látky na záda

Úlovky z obchodu, určitě se alespoň některé objeví i v tomto svatebním sampleru


Pochlubte se, co jste kdo minulý týden ušil (a nemusí to nutně být blok do svatebního quiltu).


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...